lanlitairko

Durys Namui-1

TEGO lauko durys namui
Jeigu norite gyventi saugiuose namuose – įsigykite TEGO duris, kurios suteiks Jums galimybę vos vieno užrakto pagalba atsiriboti nuo pasaulio. Jos nepralaidžios vandeniui, tad namuose nesikaups pelėsis.

Taip pat puikiai izoliuoja garsus, tad dažnai pasirenkamos, kai namas yra greta judrios gatvės. Lauko durys yra labai tvirtos, tad joms nėra baisus net ir didelis vėjas, audra. Įmontuojamos greitai, atrodo puikiai, tarnauja ilgai. Visoms durims suteikiama garantija, prekiaujama tik sertifikuotais gaminiais.

Siūlomos TEGO lauko durys namui ne tik pasižymi daugiafunkcionalumu, tačiau yra labai įvairios, tad kiekvienas pagal savo poreikius ras tai, kas geriausiai tinka jo namuose. Juk norisi ne tik puikiai apsaugančių, tačiau ir stilingų durų.

Rinkitės ilgaamžę bei stilingą kokybę. Kad gyventi būtų gera!

Lauko durys tai ilgametė investicija į jūsų namus
Lauko durys namui – tai ilgametė investicija, per ilgą laiką leidžianti sutaupyti ir užtikrinti gyventojų saugumą. Būtent laukinės namo durys yra energinio efektyvumo ir saugumo garantas, apsaugantis ne tik nuo pašalinių ir garantuojantis gerą garso ir šilumos izoliaciją, bet ir užtikrinantis puikų estetinį eksterjero vaizdą.

Namo lauko durys – tai neatsiejama kiekvieno fasado dalis, suteikiantis namams individualumo ir išskirtinumo. Skirtingos durys tinka skirtingo tipo namams – vienos lauko durys a klasės namui nebūtinai bus patariamos kaip geriausios lauko durys a+ klasės namui. Renkantis duris, specialistai pataria daugiausia dėmesio skirti į potencialaus pirkinio tipą, daugiafunkcionalumą ir siūlomą kainą.

Namo lauko durų tipai
Lietuvoje geriausiai žinomi penki lauko durų tipai.

Metalinės lauko durys dažniausiai sutinkamos komerciniuose ir visuomeniniuose pastatuose, nereikalauja ypatingos priežiūros ir pasižymi patvarumu, tačiau prastai sulaiko šilumą.
Plastikinės lauko durys pasižymi patrauklia kaina ir puikiu šilumos sulaikymu, tačiau dėl šilumos pokyčių deformuojasi ir tampa sunkiai uždaromos.
Šarvuotos namo durys, dar vadinamos plieninėmis, yra populiariausios tarp pirkėjų. Šarvuotos lauko durys namui yra žinomos ir kaip puikus daugiabučio namo pasirinkimas, nes pasižymi saugumu, atsparumu drėgmei, temperatūros kaitai ir net mechaniniam poveikiui. Didžiausias šių durų trūkumas – šilumos pralaidumas.
Medienos lauko durys yra „suklijuotos“ iš kelių plonų medienos sluoksnių, dėl kurių gali pasigirti puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, menku šilumos poveikiu ir išskirtine išvaizda. Tačiau verta žinoti, kad tokios durys reikalauja ypatingos priežiūros.
Stiklo pluošto durims naudojamos įvairių savybių medžiagos, tad šis tipas turi geriausias savybes: puikią termoizoliaciją, atsparumą mechaniniam ir temperatūros poveikiui. Tačiau šių lauko durys kaina yra didžiausia, tad prieš renkantis, pirkėjams siūloma apsvarstyti savo finansines galimybes.
Pagrindinės lauko durų namui savybės
Vienas iš pagrindinių dalykų, į ką verta atsižvelgti, yra lauko durų funkcinės savybės.

Pirmoji savybė – sandarumas. Jei durys yra nesandarios, problema tampa ne tik šilumos izoliacija, tačiau ir šalto arba karšto oro patekimas į aplinką. Nesandarios lauko durys gali prisidėti ir prie pelėsio atsiradimo.
Kita savybė – garso izoliacija. Tai gali kenkti gyvenimo kokybei, ypač, jei gyvenama triukšmingoje kaimynystėje. Svarbu žinoti, kad izoliacinės lauko durų savybės priklauso ir nuo tarpinės tarp varsčios ir staktos.
Paskutinė savybė yra saugumas, apsaugantis būstą ir šeimos narius nuo bet kokio įmanomo nusikaltimo. Tam didelę įtaką turi užraktai. Duris siūloma apsaugoti keliais užraktais, kad nusikaltėliui reiktų sugaišti daugiau laiko ir energijos. Taip padidėja galimybę kaimynams ar Jums patiems pastebėti nusikaltimą ir apsisaugoti.