PATOGUS IR ILGALAIKIS EKSPLOATAVIMAS LAUKO SĄLYGOMIS  užtikrinamas gaminant duris su tvirta metaline durų konstrukcija bei vyriais su atraminiais guoliais. Durų varčia pagaminta iš drėgmei bei temperatūrų pakyčiams atsparios umidax plokštės, kuri padengiama lauko sąlygoms skirtais dažais pagal RAL paletę. Varčia sutvirtinta 1,5 mm storio plieno lakštu. Durys pasižymi gera šilumine ir garso izoliacija. Tai užtikrinama gamyboje naudojant kokybišką akmens vatą ir guminę tarpinę.

PATIKIMA SPYNA – svarbus namo durų saugumo kriterijus, todėl į TEGO duris dedamos cilindrinės skandinavų gamintojų ABLOY arba ASSA spynos, atitinkančios aukščiausias saugumo klases.

DIDELIS APDAILOS SPALVŲ PASIRINKIMAS padės duris priderinti prie kiekvieno būsto interjero bei aplinkos. Atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus, TEGO durys gaminamos įvairių matmenų. Taip pat klientams siūlomos durys su norimu stiklo paketu. Forma priklausys nuo pasirinkto rašto.

Išorinė ir vidinė varčios apdaila-impregnuota umidax plokštė. 
 ·    Išoriniai laminato apvadai 70 mm, su kiaurymėmis varžtams, supjauti 45 laipsnių kampu;
 ·    Vidiniai laminato apvadai su papildoma įfrezuojama tarpine ;
 ·    Durų stakta – 40x40x2 plieninis vamzdis-izoliacinė medžiaga-40x40x2 plieninis vamzdis;
 ·    Durų varčia – gaminama iš 40x20x2 plieninio vamzdžo ir 1,5mm storio plieno lakšto .
 ·    Termoizoliacijos varčios užpildas – 50 mm mineralinės vatos plokštė.
 ·    Visos metalinės konstrukcijos gruntuojamos ir tik po to dažomos milteliniu būdu dažymo kameroje, todėl tampa atsparios korozijai.
 ·    Durų stacionarūs apsauginiai kaiščiai 16 mm – 2 vnt.,prieš varčios iškėlimą.
 ·    Itališki vyriai su atraminiais guoliais – 2 vnt.
 ·    Silikoninė, klijuojama tarpinė E profilio.
·    16 mm plačiakampė akutė.

lanlitairko