Apsauginės žaliuzės – modernus, funkcionalus, praktiškas, estetiškas ir patikimas eksterjero sprendimas už patrauklią kainą. Vienas iš pagrindinių apsauginių žaliuzių privalumų – visiškas patalpų užtemdymas iš išorės ir privatumo užtikrinimas.

Modernios ir estetiškos žaliuzės užtikrina maksimalų langų uždengimą ir leidžia namuose jaustis komfortiškai. Be to, žaliuzės padeda izoliuoti iš gatvės sklindantį triukšmą ir leidžia patalpose mėgautis tyla ir ramybe.

Kitas, itin svarbus niuansas, apsauginės žaliuzės apsaugo pastatą nuo vėjo, kaitrios saulės, lietaus, pūgos ar kitų gamtos veiksnių. Kokybiškos  žaliuzės šaltuoju metų laiku sumažina kaštus patalpų šildymui šaltuoju metų laiku ir sumažina vėsinimo kaštus karštuoju metų laiku.

Apsaugines žaliuzes sudaro šarvo profilis, dėžė, įkurią susisuka šarvas, vamzdis dėžėje, kreipiančiosios ir valdymo mechanizmas. Šios žaliuzės gali būti tvirtinamos prie lango rėmo, nišoje, ant nišos, ant sienos ir integruojamos ant lango rėmo. Klientai pirkdami žaliuzes gali rinktis iš kelių valdymo būdų: rankinė arba mechaninė pavara, spyruoklinis mechanizmas arba elektrinė pavara.

Apsaugines žaliuzes verta rinktis nes:

  • Žaliuzės padeda sumažinti kaštus, kurie yra išleidžiami patalpų šildymui šaltuoju metų laiku;
  • Žaliuzės gali sumažinti vėsinimo kaštus šiltuoju metų laiku;
  • Apsauginės žaliuzės izoliuoja triukšmą;
  • Žaliuzės atitinka III vėjo atsparumo klasę;
  • Funkcionalus sprendimas už patrauklią kainą.
lanlitairko
lanlitairko
lanlitairko