SISTEMOS APRAŠYMAS

Aliuminio sistemos profiliai be šilumos izoliacijos skirti pastatų interjerui: vidaus pertvaroms, atitvaroms, vitrinoms, stumdomosioms durims (valdomoms rankiniu arba automatiniu būdu), vienvėrėms durims.

 

SISTEMOS SAVYBĖS

  • glaudžiai susijusi su kitomis „Ponzio“  sistemomis (bendros kampinės jungtys,  stiklajuostės, o taip pat didžioji dauguma furnitūros ir lankstų)
  • užpildai: 1-23 mm
  • keletas durų varčios gamybos variantų – su plačiu cokoliniu profiliu apačioje, arba  profilius sujungiant 45 laipsnių kampu, su ir be slenksčio.
  • Presuojamos arba suveržiamos profilių  kampų jungimo detalės.
  • „euro“ apkaustų montavimo griovelis

 

TECHNINIAI DUOMENYS                              

Aliuminio profiliai

EN AV-6060 pagal PN-EN 573-3 T66 pagal PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 pagal DIN 1725 T1, DIN 17615 T1

Tarpinės

sintetinis kaučiukas EPDM pagal DIN 7863 ir ISO 3302 E2 standartą

Apkaustai

Tik garsių įmonių: Fapim, Savio, Iseo, Cisa, Hautau, Geze, KFV ir kt.

Užpildai

Įvairaus tipo ir storio stiklai ar stiklo paketai,  nepermatomos kompozitinės  panelės, polikarbonatas ar baldinės plokštės.

 

Paviršiaus apdaila

Dažymas poliesteriniais milteliniais dažais, dengiamais ant chromatinio grunto pagal Qualicoat standartus, pasirinkta spalva iš RAL paletės;

anodavimas pagal natūralaus aliuminio, alyvuogių žalią, šampano, auksinę, „sendinto aukso“, rudą spalvas – atitinka Qualanod standartus,

dažymas pagal medžio imitaciją

Leidimai ir kokybės sertifikatai

Europos statybos inžinerijos instituto techninis liudijimas AT-15-8114/2009 „Vidaus durys ir produktai skirti pertvėrimui atlikti“.

lanlitairko
lanlitairko