SISTEMOS APRAŠYMAS

Aliuminio sistemos profiliai be šilumos izoliacijos naudojami pastatų interjerui: skiriamosioms sienelėms, pertvaroms, vitrinoms, stumdomosioms durims (valdomoms rankiniu arba automatiniu būdu), dvivėrėms, vienvėrėms ir dūmų nepraleidžiančioms durims.

PE 50 sistemoje galima naudoti įvairius užpildus: stiklą, aliuminio plokštes, „Sandwich“ tipo užpildus, baldines  ir PVC plokštes , kurių storis 1-40 mm.

Konstrukcinės dalies rėmo ir varčios gylis – 52-60 mm.

 

SISTEMOS SAVYBĖS

  • Glaudžiai susijusi su kitomis „Ponzio“ langų-durų sistemomis (bendros kampinės jungtys,  stiklajuostės, o taip pat didžioj dauguma furnitūros ir lankstų)
  • Galimybė lenkti profilius.
  • keletas durų varčios gamybos variantų – plačiu cokoliniu profiliu apačioje, arba profilius sujungiant 45 laipsnių kampu, su slenksčiu ir be slenksčio.
  • Galimybė gaminti dūmams nepralaidžias duris (Priešdūminės durys).

 

TECHNINIAI DUOMENYS

Aliuminio profiliai

EN AV-6060 pagal PN-EN 573-3 T66 pagal PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 pagal DIN 1725 T1, DIN 17615 T1

Tarpinės

sintetinis kaučiukas EPDM pagal DIN 7863 ir ISO 3302 E2 standartą

Apkaustai

Tik garsių įmonių: Fapim, Savio, Iseo, Cisa, Hautau, Geze, KFV ir kt.

Užpildai

Įvairaus tipo ir storio stiklai ar stiklo paketai (1-40mm), nepermatomos kompozitinės panelės, polikarbonatas ar baldinės plokštės.

Paviršiaus apdaila

Dažymas poliesteriniais milteliniais dažais, dengiamais ant chromatinio grunto pagal Qualicoat standartus, pasirinkta spalva iš RAL paletės;

anodavimas pagal natūralaus aliuminio, alyvuogių žalią, šampano, auksinę, „sendinto aukso“, rudą spalvas – atitinka Qualanod standartus,

dažymas pagal medžio imitaciją

Dūmų kontrolė

Sa ir Sm C5 klasės LST-EN 14600:2006

Leidimai ir kokybės sertifikatai

Statybos inžinerijos instituto techninis liudijimas AT-15-5214/2012 „Vidinės bendro naudojimo ir apsaugos nuo dūmų durys ir segmentinės pertvaros“. Apsaugos nuo dūmų kasė Sa ir Sm pagal LST-EN 14600:2006

lanlitairko
lanlitairko